Licheń 2012

Banek JOANNA PRZEDSIONEK NIEBA LICHEŃ 2012 PLENER

Licheń 2012

Banek JOANNA PRZEDSIONEK NIEBA LICHEŃ 2012 PLENER

24 sierpnia – otwarcie wystawy poplenerowej – “Przedsionek nieba” Licheń 2012 Miejsce: Centrum Kultury i Sztuki, godz. 18.00

Od 16 do 25 sierpnia w Licheniu odbywać się będzie Międzynarodowy Plener Malarski „Przedsionek nieba”. Kilkukrotne spotkania plenerowe upewniły organizatorów (Centrum Kultury i Sztuki w Koninie oraz Dom Pielgrzyma ARKA), że Licheń stał się miejscem, do którego artyści chętnie przyjeżdżają, by realizować się w twórczej atmosferze pracy. Licheń daje możliwość wyciszenia i pełnej koncentracji artystycznej. Obrazy inspirowane otaczającym pejzażem będzie można zobaczyć 24 sierpnia (piątek) na wystawie poplenerowej w galerii CKiS przy ulicy Okólnej.

Zaproszenie do udziału w plenerze przyjęli: Mirosław Orzechowski z Krakowa, Ewa Bogucka-Pudlis z Gdańska, Joanna Banek z Krakowa, Sławomir Lipnicki z Gdańska, Katarzyna Jankowiak-Gumny z Poznania, Iza Rudzka z Poznania, Andrzej Kacprzak z Koła, Beata Jaśniewska-Ochman z Berlina, Zbigniew Bajek z Krakowa, Lena Khvichia z Litwy, Irma Balakauskaite z Litwy, Krystyna Garstka-Saran z Łodzi, Elżbieta Barszcz z Konina i komisarz tegorocznej edycji pleneru Iza Kostiukow.

https://www.lm.pl/imprezy/informacja/85131/przedsionek_nieba

film za https://konin24.info/konin.php

Joanna Banek Licheń 2012 Przedsionek nieba
Joanna Banek Licheń 2012 Przedsionek nieba